PJ Harvey - Videa | OSOBNOSTI.CZ

  • Filmy
  • Herci
  • Zpěváci
  • Skupiny
  • Modelky
  • Sportovci
  • Další
    Spisovatelé Panovníci Finančníci
  • Tiscali.cz
  • Zprávy
  • Sport
  • Ženy
  • Cestování
  • Games.cz
  • Profigamers.cz
  • ZeStolu.cz
  • Osobnosti.cz
  • Karaoketexty.cz
  • Úschovna.cz
  • Nedd.cz
  • Moulík.cz
  • Fights.cz
  • Dokina.cz
  • CZhity.cz
  • Našepeníze.cz
  • StartupInsider.cz

Profilový obrázek - PJ Harvey
PJ Harvey

zpěvačka

Narození:
9. října 1969
Věk:
56 let
Profil Životopis Fotogalerie (14) Videa (158) Diskografie (15) Fanklub (15) Diskuze
Anglická zpěvačka, kytaristka a skladatelka, vl. jm. Polly Jean Harvey (nar. 1969). Známá jak svým originálním rockovým projevem (vliv blues, country, psychobilly…), tak i svojí hořkou osobní výpovědí a pozorností věnovanou ženským otázkám....

Videa

Přidat video
Profilový obrázek - PJ Harvey - Send his love to me (live in Athens 30/06/2008)

PJ Harvey - Send his love to me (live in Athens 30/06/2008)

Profilový obrázek - Pj Harvey - 50ft Queenie - live in Chicago (Metro)

Pj Harvey - 50ft Queenie - live in Chicago (Metro)

Profilový obrázek - Big Exit - PJ Harvey live

Big Exit - PJ Harvey live

Profilový obrázek - PJ Harvey Live Concert T In The Park

PJ Harvey Live Concert T In The Park

Profilový obrázek - PJ HARVEY video IS THAT ALL THERE IS

PJ HARVEY video IS THAT ALL THERE IS

Profilový obrázek - PJ Harvey - A Place Called Home - This Wicked Tongue (npa li

PJ Harvey - A Place Called Home - This Wicked Tongue (npa li

Profilový obrázek - David Byrne Interviewing PJ Harvey (part 1)

David Byrne Interviewing PJ Harvey (part 1)

Profilový obrázek - PJ HARVEY live LEGS

PJ HARVEY live LEGS

Profilový obrázek - PJ HARVEY live HAIR

PJ HARVEY live HAIR

Profilový obrázek - PJ Harvey - Interview segment

PJ Harvey - Interview segment

Profilový obrázek - PJ Harvey - Man-Size

PJ Harvey - Man-Size

Profilový obrázek - PJ Harvey live in Athens Badminton 2008 (4 of 4)

PJ Harvey live in Athens Badminton 2008 (4 of 4)

Profilový obrázek - PJ Harvey live in Athens Badminton 2008 (1 of 4)

PJ Harvey live in Athens Badminton 2008 (1 of 4)

Profilový obrázek - Pj Harvey - Yuri-G - live in Chicago (Metro)

Pj Harvey - Yuri-G - live in Chicago (Metro)

Profilový obrázek - Pj Harvey - Sheela-na-gig - live in Chicago (Metro)

Pj Harvey - Sheela-na-gig - live in Chicago (Metro)

Profilový obrázek - Interview With PJ Harvey. (Part 1)

Interview With PJ Harvey. (Part 1)

Profilový obrázek - PJ HARVEY live SKY LIT UP

PJ HARVEY live SKY LIT UP

Profilový obrázek - PJ Harvey - "Interview" -  Inside Track (3/21/08)

PJ Harvey - "Interview" - Inside Track (3/21/08)

Profilový obrázek - PJ Harvey Interview Culture Show 2007

PJ Harvey Interview Culture Show 2007

Profilový obrázek - Down by the Water - PJ Harvey live

Down by the Water - PJ Harvey live

Profilový obrázek - PJ Harvey - Interview Mercury Music Prize

PJ Harvey - Interview Mercury Music Prize

Profilový obrázek - PJ HARVEY live YOU SAID  SOMETHING

PJ HARVEY live YOU SAID SOMETHING

Profilový obrázek - PJ Harvey - Dress

PJ Harvey - Dress

Profilový obrázek - Queens of the Stone Age PJ Harvey Chris Goss There...

Queens of the Stone Age PJ Harvey Chris Goss There...

  • 1
  • …
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • …
  • 7
PJ Harvey
PJ Harvey
PJ Harvey
PJ Harvey
PJ Harvey
PJ Harvey
PJ Harvey
PJ Harvey
PJ Harvey
PJ Harvey
Videa (158) Fotogalerie (14) Fanklub (15)

Doporučené články


  • Že trnky a jeřabiny potřebují mráz? Jedná se o často opakovaný mýtus. Pravda je trochu jiná
  • Kolik stupňů nastavit na bojleru? Legionele se daří pod touhle hranicí
  • Evropská firma vyrábí nejpokročilejší čipové stroje na světě. Doma je ale nikdo nekupuje
  • Staré srdce v mladém těle zapomene, kolik mu bylo. Ukazuje to nová studie o transplantacích
  • Soukromé útočiště Elis Mraz: Nahlédněte do bytu, kde se neustále mění nábytek a vládne obří šatna
  • Australský program za 368 miliard dolarů čelí otázce, jestli ponorky vůbec ještě dokážou zůstat skryté
  • OpenAI popsala AI verzi počítačového červa. Zpráva dokáže nakazit jeden model a poslat ho dál
  • Lucie Vondráčková o budoucnosti svých dětí: Otevřeně promluvila o věcech, které synům neschvaluje
  • Domov postavený srdcem: Jakub Smolík předělal dům vlastníma rukama a z pergoly udělal luxusní pokoj
  • Pohled do zákulisí politické agitace: DJ Roxtar prozradil, co se dělo po zveřejnění klipu na Macinku
  • Hráči se nelíbily ceny dnešních SSD, tak využil starý PS5. Vyšrouboval disk a ušetřil tisíce za upgrade počítače
  • Odhaleny nové informace o střele IRIS-T SLX. Vyřeší Evropě problém s nedostatkovou municí pro Patrioty
  • UFC Vegas: Děsivý konec hlavního zápasu. Barcelos po pádu zůstal v bezvědomí
  • Vémola po výhře ocenil Vosgröneho. Překvapilo ho, kolik toho vydržel
  • UFC Vegas: Sporná výhra a další konflikt. Bojovnice musela krotila ochranka
  • UFC Vegas: Policista se utkal s mužem se 14 zatčeními. Za 57 sekund bylo hotovo
  • Muškáty přestanou kvést, když jim chybí jedna jediná látka. Koupíte ji v lékárně a na celou sezónu vám stačí jedna kapka týdně
  • Zastavila kvůli psovi s roztomile baculatou tváří. Stačil jeden pohled zblízka a pochopila, že mu jde o život
  • OKTAGON 94: Kozma umlčel Frankfurt. Eckerlina donutil odklepat dvě sekundy před koncem prvního kola
  • Čína pomáhá Íránu útočit na americké základny, ale Trump s tím nic neudělá. Satelitní data zvýšila přesnost úderů

Tiscali.cz


  • Inflace
  • Ukrajina
  • Válka na Ukrajině
  • Migrační politika
  • ME ve fotbale 2024
  • Ruský prezident
  • Ceny energií
  • Evropská unie
  • Penzijní reforma
  • Vynález

Games.cz


  • Recenze
  • Assassin's Creed
  • Starfield
  • GTA
  • Diablo IV
  • Forza
  • Fortnite
  • Call of Duty
  • The Elder Scrolls
  • Kingdome Come: Deliverence

Fights.cz


  • UFC
  • Oktagon
  • Clash of The Stars
  • PFL
  • KSW
  • I am Figter
  • Sumó
  • Karlos Vémola
  • Jiří Procházka
  • Conor McGregor

Osobnosti.cz


  • Andrej Babiš
  • Petr Pavel
  • Hana Zagorová
  • Kazma Kazmitch
  • Kim Kardashian
  • Karlos Vémola
  • Marek Ztracený
  • Taylor Swift
  • Emma Smetana
  • Timothée Chalamet

Zestolu.cz


  • Carcassonne
  • Bang
  • Osadníci z Katanu
  • Monopoly
  • Dobble
  • Dixit
  • Krycí jména
  • Na křídlech
  • Karak
  • Jízdenky, prosím!

Tiscali.cz | Zprávy | Sport | Ženy | Cestování | Games.cz | Profigamers.cz | ZeStolu.cz | Osobnosti.cz | Karaoketexty.cz | Úschovna.cz | Nedd.cz | Moulík.cz | Fights.cz | Dokina.cz | CZhity.cz | Našepeníze.cz | Srovnám.cz | StartupInsider.cz


Partneři: Heroine

Něco jste nenašli?

Stačí se jen zaregistrovat a můžete tuto databázi


Nejnavštěvovanější osobnosti


Top filmy


  • Kvaska
  • Transformers Jedna
  • Snowboarďáci
  • Ulice
  • Summer Sausage, a Pocket Poncho, and Tony Danza

Top herci


  • Roman Víšek
  • Václav Neckář
  • Frank Sinatra
  • Tomáš Budka
  • Aneta Vrzalová

Top zpěváci


  • Miley Cyrus
  • Karel Gott
  • Hana Zagorová
  • Helena Vondráčková
  • Elvis Presley

Top skupiny


  • Depeche Mode
  • Olympic
  • Stranglers, The
  • Ramones
  • ABBA

Top modelé


  • Angel Wicky
  • Kim Kardashian
  • Jana Marečková
  • Taťána Kuchařová
  • Tereza Franková

Top sportovci


  • Hanka Kynychová
  • Luděk Mikloško
  • Aleš Lamka
  • Tomáš Berdych
  • Cristiano Ronaldo

Top spisovatelé


  • Jan Lipšanský
  • Tomáš Lukavec
  • Jan Werich
  • Karel Čapek
  • Vladimír Páral

Top panovníci


  • Přemysl Otakar II.
  • Václav Klaus
  • Sonja Haraldsen
  • Jan Lucemburský
  • Svatý Václav

Osobnosti.cz Největší český web s databází osobností, herců, hereček, zpěváků, zpěvaček, modelek, filmů, hudebních skupin a sportovců. Kromě toho zde najdete i spisovatele, panovníky a finančníky. Vedle užitečných informací web obsahuje i fotografie, diskografie, filmografie a vztahy známých osobností.

Reklama | Cookies | Osobní údaje

© 2026 Osobnosti.cz | TISCALI MEDIA, a.s. | Člen skupiny DIGNITY, s.r.o.

Pro danou akci je nutné přihlášení

přihlásit se