Daniel Hůlka - Videa | OSOBNOSTI.CZ

  • Filmy
  • Herci
  • Zpěváci
  • Skupiny
  • Modelky
  • Sportovci
  • Další
    Spisovatelé Panovníci Finančníci
  • Tiscali.cz
  • Zprávy
  • Sport
  • Ženy
  • Cestování
  • Games.cz
  • Profigamers.cz
  • ZeStolu.cz
  • Osobnosti.cz
  • Karaoketexty.cz
  • Úschovna.cz
  • Nedd.cz
  • Moulík.cz
  • Fights.cz
  • Dokina.cz
  • CZhity.cz
  • Našepeníze.cz
  • StartupInsider.cz

Profilový obrázek - Daniel Hůlka
Daniel Hůlka

herec, operní zpěvák, muzikálový zpěvák

Hodnocení na Kinobox.cz: 35%
Narození:
1. června 1968
Věk:
58 let
Profil Životopis Fotogalerie (41) Videa (16) Diskografie (7) Filmografie (5) Tapety (1) Fanklub (125) Odkazy (1) Diskuze
Daniel Hůlka je český operní a muzikálový zpěvák (baryton) a herec. Je známý hlavně svými rolemi v muzikálech jako jsou Dracula nebo Monte Cristo. Také zpívá v opeře Stavovského divadla v díle Don Giovanni a věnuje se sólové tvorbě. Na základní...

Videa

Přidat video
Profilový obrázek - Daniel Hůlka - Gabriel (1999)

Daniel Hůlka - Gabriel (1999)

Profilový obrázek - Daniel Hůlka Taky jsem se narodil bos

Daniel Hůlka Taky jsem se narodil bos

Profilový obrázek - Daniel Hůlka - Ráj

Daniel Hůlka - Ráj

Profilový obrázek - Daniel Hůlka Hádanka s tajenkou

Daniel Hůlka Hádanka s tajenkou

Profilový obrázek - Daniel Hůlka, Petr Kolář a Bohouš Josef - To stárnutí zrádné - Dům pro život - 2.3.2011

Daniel Hůlka, Petr Kolář a Bohouš Josef - To stárnutí zrádné - Dům pro život - 2.3.2011

Profilový obrázek - Tajemný hrad - Leona Machálková, Daniel Hůlka (muzikál Dracula)

Tajemný hrad - Leona Machálková, Daniel Hůlka (muzikál Dracula)

Profilový obrázek - Daniel Hůlka - Déšť, vůz a pláč 1997

Daniel Hůlka - Déšť, vůz a pláč 1997

Profilový obrázek - Iveta Bartošová a Dan Hůlka -Vím, že jsi se mnou...

Iveta Bartošová a Dan Hůlka -Vím, že jsi se mnou...

Profilový obrázek - Daniel Hulka - Dest vuz a plač

Daniel Hulka - Dest vuz a plač

Profilový obrázek - Dan v Šachmat Nikitě

Dan v Šachmat Nikitě

Profilový obrázek - Tajemný hrad

Tajemný hrad

Profilový obrázek - Obnovená premiéra DRACULI po 14 letech

Obnovená premiéra DRACULI po 14 letech

Daniel Hůlka
Daniel Hůlka
Daniel Hůlka
Daniel Hůlka
Daniel Hůlka
Daniel Hůlka
Daniel Hůlka
Daniel Hůlka
Daniel Hůlka
Daniel Hůlka
Videa (16) Fotogalerie (41) Filmografie (5) Tapety (1) Fanklub (125)

Doporučené články


  • V tomhle byste dříve nešly ani vynést odpadky. Dnes je to posedlost, za kterou ženy utrácejí tisíce
  • Klisna z Berlína, které nikdo nevěřil: Tuto hudebnici byste měli konečně brát vážně
  • StB sledovala Helenu Vondráčkovou, ona si i tak dokázala vybudovat zářnou kariéru
  • Ledová kůra Europy zamrzá tak rychle, že ohrožuje plány sondy Europa Clipper
  • Co když mozek nevytváří vědomí?
  • Alice Bendová přiznala, co stojí za její proměnou: „Někdy se mi chce brečet.“
  • Středověká svatební noc: Žádná selanka! V ložnici diváci a když to ženichovi nešlo, skončil před soudem
  • Bon Scott: Muž, jehož smrt přinutila AC/DC napsat nejprodávanější desku v historii rocku
  • „Jsem terorista,“ ulevil si ironicky na pražském letišti. A měl po dovolené
  • Tajemný vzkaz v dešti: Bloc Party natočili klip „Love Bombs“ jako cestu bez jasného cíle
  • Zájem o ruské zbraně enormně klesá, zbrojní kolos Rostec má zisk o 42 % nižší. Putin nechal finanční data utajit
  • CSG staví tajnou továrnu na vlastní proudové motory pro drony. Místo tají, ale už nabírá 100 lidí
  • Návrat kanonýra Schicka do nároďáku? Nový kouč fotbalové reprezentace Denia si zakládá na týmu
  • Vše o marmeládě: Test tuhnutí odhalí i správný postup pro příliš řídkou várku
  • Sezóna zavařování je tady. Etikety ze sklenic odstraníte bez úmorného drhnutí
  • Jezdíte s tažným zařízením bez přívěsu? Samotná jízda na pokutu není, ale zakrytá RZ nebo světla už ano
  • Z pražského hackathonu do NATO a 40 zemí světa. Světové armády kupují českou technologii na lov dronů
  • Zakopejte do záhonu sklenici s pivem a octem. Slimáci vlezou sami a vy je ráno jen vysypete
  • Ruské mýty o panice v Černihivě: Ukrajinská obrana pevně drží pozice a okupantům nedává šanci na úspěch
  • 12,9 milionu zasažených aut za jediný rok. Ford reaguje na rekordní svolávačky a zpřísňuje testy

Tiscali.cz


  • Inflace
  • Ukrajina
  • Válka na Ukrajině
  • Migrační politika
  • ME ve fotbale 2024
  • Ruský prezident
  • Ceny energií
  • Evropská unie
  • Penzijní reforma
  • Vynález

Games.cz


  • Recenze
  • Assassin's Creed
  • Starfield
  • GTA
  • Diablo IV
  • Forza
  • Fortnite
  • Call of Duty
  • The Elder Scrolls
  • Kingdome Come: Deliverence

Fights.cz


  • UFC
  • Oktagon
  • Clash of The Stars
  • PFL
  • KSW
  • I am Figter
  • Sumó
  • Karlos Vémola
  • Jiří Procházka
  • Conor McGregor

Osobnosti.cz


  • Andrej Babiš
  • Petr Pavel
  • Hana Zagorová
  • Kazma Kazmitch
  • Kim Kardashian
  • Karlos Vémola
  • Marek Ztracený
  • Taylor Swift
  • Emma Smetana
  • Timothée Chalamet

Zestolu.cz


  • Carcassonne
  • Bang
  • Osadníci z Katanu
  • Monopoly
  • Dobble
  • Dixit
  • Krycí jména
  • Na křídlech
  • Karak
  • Jízdenky, prosím!

Tiscali.cz | Zprávy | Sport | Ženy | Cestování | Games.cz | Profigamers.cz | ZeStolu.cz | Osobnosti.cz | Karaoketexty.cz | Úschovna.cz | Nedd.cz | Moulík.cz | Fights.cz | Dokina.cz | CZhity.cz | Našepeníze.cz | Srovnám.cz | StartupInsider.cz


Partneři: Heroine

Něco jste nenašli?

Stačí se jen zaregistrovat a můžete tuto databázi


Nejnavštěvovanější osobnosti


Top filmy


  • V tom domě straší!
  • Erótica: Luz de Luna
  • Snowboarďáci
  • Vyprávěj
  • Transformers Jedna

Top herci


  • Carole André
  • Sergei Godin
  • Alice Jandová
  • Václav Neckář
  • Johnny Sins

Top zpěváci


  • Miley Cyrus
  • Hana Zagorová
  • Shakira
  • Helena Vondráčková
  • Maria Baimler

Top skupiny


  • Elán
  • Olympic
  • Stranglers, The
  • Tři sestry
  • Fantom

Top modelé


  • Jana Marečková
  • Dominika Mesarošová
  • Kim Kardashian
  • Martin Zach
  • Angel Wicky

Top sportovci


  • Lionel Messi
  • Cristiano Ronaldo
  • Tomáš Enge
  • Hanka Kynychová
  • Aleš Lamka

Top spisovatelé


  • Jan Werich
  • Tomáš Lukavec
  • Eduard Petiška
  • Karel Čapek
  • Josef Veromír Pleva

Top panovníci


  • Přemysl Otakar II.
  • Kate Middleton
  • Karel IV.
  • Václav Klaus
  • Boleslav Chrabrý

Osobnosti.cz Největší český web s databází osobností, herců, hereček, zpěváků, zpěvaček, modelek, filmů, hudebních skupin a sportovců. Kromě toho zde najdete i spisovatele, panovníky a finančníky. Vedle užitečných informací web obsahuje i fotografie, diskografie, filmografie a vztahy známých osobností.

Reklama | Cookies | Osobní údaje

© 2026 Osobnosti.cz | TISCALI MEDIA, a.s. | Člen skupiny DIGNITY, s.r.o.

Pro danou akci je nutné přihlášení

přihlásit se