John Cooper - Videa | OSOBNOSTI.CZ

  • Filmy
  • Herci
  • Zpěváci
  • Skupiny
  • Modelky
  • Sportovci
  • Další
    Spisovatelé Panovníci Finančníci
  • Tiscali.cz
  • Zprávy
  • Sport
  • Ženy
  • Cestování
  • Games.cz
  • Profigamers.cz
  • ZeStolu.cz
  • Osobnosti.cz
  • Karaoketexty.cz
  • Úschovna.cz
  • Nedd.cz
  • Moulík.cz
  • Fights.cz
  • Dokina.cz
  • CZhity.cz
  • Našepeníze.cz
  • StartupInsider.cz

Profilový obrázek - John Cooper
John Cooper

zpěvák, baskytarista

Narození:
7. dubna 1975
Věk:
51 let
Profil Životopis Fotogalerie (15) Videa (14) Diskografie (1) Fanklub (17) Diskuze
John Cooper je hlavním zpěvákem, kytaristou a spoluzakladatelem americké rockové kapely Skillet. John založil kapelu Skillet v roce 1996 s Kenem Steortsem. Seznámili se během turné jejich dřívějších kapel (John jako vokalista pro Seraph a Ken...

Videa

Přidat video
Profilový obrázek - Skillet - Back From The Dead

Skillet - Back From The Dead

Profilový obrázek - Skillet - Feel Invincible

Skillet - Feel Invincible

Profilový obrázek - Skillet - Monster

Skillet - Monster

Profilový obrázek - John Cooper - ALS Challenge

John Cooper - ALS Challenge

Profilový obrázek - John Cooper Clarke - Beasley Street

John Cooper Clarke - Beasley Street

Profilový obrázek - So It Goes - Tony Wilson Interviews John Cooper Clarke

So It Goes - Tony Wilson Interviews John Cooper Clarke

Profilový obrázek - John Cooper Clarke - TWAT (on After Dark, 1982)

John Cooper Clarke - TWAT (on After Dark, 1982)

Profilový obrázek - John Cooper Clarke - Beasley Street

John Cooper Clarke - Beasley Street

Profilový obrázek - JOHN COOPER CLARKE - DAILY EXPRESS

JOHN COOPER CLARKE - DAILY EXPRESS

Profilový obrázek - John Cooper Clarke I married a Monster from Outer Space

John Cooper Clarke I married a Monster from Outer Space

Profilový obrázek - John Cooper Skillet Interview 30CC Lifest

John Cooper Skillet Interview 30CC Lifest

Profilový obrázek - Skillet Interview John Cooper Backstage 2009

Skillet Interview John Cooper Backstage 2009

John Cooper
John Cooper
John Cooper
John Cooper
John Cooper
John Cooper
John Cooper
John Cooper
John Cooper
John Cooper
Videa (14) Fotogalerie (15) Fanklub (17)

Doporučené články


  • Konopí proti rakovině? Nová studie odhalila nečekaný účinek THC
  • Mladé ženy se bály i po smrti. Vědci objevili hrob, který strašil okolí v nočních můrách
  • Po poražení obezity se hubne hůře. Má to svůj důvod
  • Red Hot Chili Peppers pracují na nové desce. Flea prozradil, co se děje u Johna Fruscianteho doma
  • Hluboký spánek může být efektivní prevencí před Alzheimerovou chorobou
  • Chirurgové při operaci mozku využili AI. Pacientovi zachránili zrak
  • Výslechy, nahota a cela. Eva Olmerová prošla peklem, přesto zpívala dál
  • Léčba hrozny: sovětský lék na ledviny a játra, který dnes vědci označují za šarlatánství
  • Jak se dožít 110 let? Vědci našli něco zajímavého v imunitním systému
  • John Lennon proti křesťanské Americe: Výrok o Ježíši rozpoutal skandál, který málem zničil Beatles
  • V 15 porodila, v 30 je babičkou. Kelly má 5 dětí a vnuka, kolemjdoucí ji za matku teprve považují
  • Ukrajinci si berou zpět Liman a chtějí zopakovat úspěch z roku 2022. Rusové přiznávají, že je situace alarmující a nedávají to
  • Video: Rusové natočili, jak jsou neschopní. Drony prokličkovaly jejich palbou a odpálily muniční sklad
  • Zoo Praha odchovala zoborožce kaferského díky triku. Samec ničil snůšky, chovatelé ho přelstili
  • Za každou korunu, kterou Ukrajinci utratí, zaplatí Rusové pět. Systém DELTA odhalil, jak levně likvidují Putinovu armádu
  • Rekordní výdaje Sparty i Slavie. Za posily utratili pražští rivalové nejvíce v historii
  • Indie chtěla snížit počet srážek se zvěří, tak vsadila na psychologii barev. Červená barva na silnici má zvěř odpudit
  • Narodila se ve 23. týdnu a vážila jako jablko. Lékaři ji odepisovali, matka plakala. Po pěti měsících odešly domů spolu
  • Rusové jsou vážně neschopní břídilové. Retušují mapy u Petrohradu, aby schovali Bastiony. Západ je bez problémů vidí
  • Světový luxus na vašem stole: Sady z křišťálového skla ZWIESEL GLAS vás překvapí svou hodnotou

Tiscali.cz


  • Inflace
  • Ukrajina
  • Válka na Ukrajině
  • Migrační politika
  • ME ve fotbale 2024
  • Ruský prezident
  • Ceny energií
  • Evropská unie
  • Penzijní reforma
  • Vynález

Games.cz


  • Recenze
  • Assassin's Creed
  • Starfield
  • GTA
  • Diablo IV
  • Forza
  • Fortnite
  • Call of Duty
  • The Elder Scrolls
  • Kingdome Come: Deliverence

Fights.cz


  • UFC
  • Oktagon
  • Clash of The Stars
  • PFL
  • KSW
  • I am Figter
  • Sumó
  • Karlos Vémola
  • Jiří Procházka
  • Conor McGregor

Osobnosti.cz


  • Andrej Babiš
  • Petr Pavel
  • Hana Zagorová
  • Kazma Kazmitch
  • Kim Kardashian
  • Karlos Vémola
  • Marek Ztracený
  • Taylor Swift
  • Emma Smetana
  • Timothée Chalamet

Zestolu.cz


  • Carcassonne
  • Bang
  • Osadníci z Katanu
  • Monopoly
  • Dobble
  • Dixit
  • Krycí jména
  • Na křídlech
  • Karak
  • Jízdenky, prosím!

Tiscali.cz | Zprávy | Sport | Ženy | Cestování | Games.cz | Profigamers.cz | ZeStolu.cz | Osobnosti.cz | Karaoketexty.cz | Úschovna.cz | Nedd.cz | Moulík.cz | Fights.cz | Dokina.cz | CZhity.cz | Našepeníze.cz | Srovnám.cz | StartupInsider.cz


Partneři: Heroine

Něco jste nenašli?

Stačí se jen zaregistrovat a můžete tuto databázi


Nejnavštěvovanější osobnosti


Top filmy


  • Transformers Jedna
  • Stmívání
  • Snowboarďáci
  • Vyprávěj
  • Erótica: Luz de Luna

Top herci


  • Sergei Godin
  • New Edition
  • Václav Neckář
  • Hayden Panettiere
  • Sylva Schneiderová

Top zpěváci


  • Miley Cyrus
  • Hana Zagorová
  • Helena Vondráčková
  • Marek Ztracený
  • Karel Gott

Top skupiny


  • Stranglers, The
  • Olympic
  • Who, The
  • Arakain
  • Ramones

Top modelé


  • Jana Marečková
  • Kim Kardashian
  • Angel Wicky
  • Klára Medková
  • Dominika Mesarošová

Top sportovci


  • Hanka Kynychová
  • Matěj Dejdar
  • Aleš Lamka
  • Cristiano Ronaldo
  • Lionel Messi

Top spisovatelé


  • Tomáš Lukavec
  • Vladimír Páral
  • Jan Werich
  • Karel Čapek
  • Josef Veromír Pleva

Top panovníci


  • Kate Middleton
  • Václav Klaus
  • Přemysl Otakar II.
  • Jan Lucemburský
  • Karel IV.

Osobnosti.cz Největší český web s databází osobností, herců, hereček, zpěváků, zpěvaček, modelek, filmů, hudebních skupin a sportovců. Kromě toho zde najdete i spisovatele, panovníky a finančníky. Vedle užitečných informací web obsahuje i fotografie, diskografie, filmografie a vztahy známých osobností.

Reklama | Cookies | Osobní údaje

© 2026 Osobnosti.cz | TISCALI MEDIA, a.s. | Člen skupiny DIGNITY, s.r.o.

Pro danou akci je nutné přihlášení

přihlásit se