Roselyn Sanchez - Videa | OSOBNOSTI.CZ

  • Filmy
  • Herci
  • Zpěváci
  • Skupiny
  • Modelky
  • Sportovci
  • Další
    Spisovatelé Panovníci Finančníci
  • Tiscali.cz
  • Zprávy
  • Sport
  • Ženy
  • Cestování
  • Games.cz
  • Profigamers.cz
  • ZeStolu.cz
  • Osobnosti.cz
  • Karaoketexty.cz
  • Úschovna.cz
  • Nedd.cz
  • Moulík.cz
  • Fights.cz
  • Dokina.cz
  • CZhity.cz
  • Našepeníze.cz
  • StartupInsider.cz

Profilový obrázek - Roselyn Sanchez
Roselyn Sanchez

herečka, zpěvačka, modelka, producentka, skladatelka, spisovatelka

Hodnocení na Kinobox.cz: 63%
Narození:
2. dubna 1973
Věk:
53 let
Profil Životopis Fotogalerie (117) Videa (11) Filmografie (49) Tapety (9) Fanklub (211) Diskuze
Roselyn se narodila 2. dubna roku 1973 v San Juan v Portoricu. Půvabná portoričanka zahájila svojí kariéru v seriálu Nash Bridges, Kojak a dále ji můžete znát z filmů Křižovatka smrti 2 nebo Plnou parou vzad. Její nejznámější roli bezesporu tvoří...

Videa

Přidat video
Profilový obrázek - ROSELYN SANCHEZ:-)

ROSELYN SANCHEZ:-)

Profilový obrázek - Roselyn Sanchez Talks "Act Of Valor" With AMC

Roselyn Sanchez Talks "Act Of Valor" With AMC

Profilový obrázek - Alma Awards / Roselyn Sanchez and husband Eric Winter on the Red

Alma Awards / Roselyn Sanchez and husband Eric Winter on the Red

Profilový obrázek - Roselyn Sanchez about yellow

Roselyn Sanchez about yellow

Profilový obrázek - Carmen in 'Devious Maids'

Carmen in 'Devious Maids'

Profilový obrázek - Roselyn Sanchez in Desperate Housewives Serie Finale

Roselyn Sanchez in Desperate Housewives Serie Finale

Profilový obrázek - ¡Pasión boricua! Johnny Lozada y Roselyn Sánchez en un tango ma

¡Pasión boricua! Johnny Lozada y Roselyn Sánchez en un tango ma

Profilový obrázek - Roselyn Sanchez Speaks on Being Hit on by Rappers & Actors + A

Roselyn Sanchez Speaks on Being Hit on by Rappers & Actors + A

Profilový obrázek - Roselyn Sanchez : The Very Best of Roselyn Sanchez - The Sexiest

Roselyn Sanchez : The Very Best of Roselyn Sanchez - The Sexiest

Profilový obrázek - boat trip cruzeiro das loucas oral

boat trip cruzeiro das loucas oral

Profilový obrázek - Rozhovor

Rozhovor

Roselyn Sanchez
Roselyn Sanchez
Roselyn Sanchez
Roselyn Sanchez
Roselyn Sanchez
Roselyn Sanchez
Roselyn Sanchez
Roselyn Sanchez
Roselyn Sanchez
Roselyn Sanchez
Videa (11) Fotogalerie (117) Filmografie (49) Tapety (9) Fanklub (211)

Doporučené články


  • Zlatý věk objevů neskončil. Věda popíše přes 16 tisíc nových druhů ročně
  • Trailer na Děti krve a kostí vypadá skvěle, dojem kazí jen nesouhlas autorky
  • Nejstarší zvíře na souši žije dodnes. Narodil se dřív než žárovka i telefon
  • Tímto magnesiem prý omládl mozek o 7,5 roku, studie je reálná, hype kolem ní ne úplně
  • Pták uletí přes oceán jedenáct dní bez přistání. A rekord drží pětiměsíční mládě
  • Ty jsi z Oktagonu? Tak to tě nikam nepustíme. Miloš Petrášek se podělil o smutnou historku
  • Rolling Stones tvrdí, že nové album Foreign Tongues je lepší než to, za které mají cenu Grammy
  • Sto let ji znali jen z vorvaních žaludků. Teď poprvé natočili kolosální oliheň živou
  • Žralok, co se možná narodil za třicetileté války a pořád žije. Jak to věda dokázala změřit?
  • Divná liška, nebo nová šelma? Do Česka se tiše nastěhoval šakal a pomohla mu v tom nečekaná věc
  • Škoda Octavia dostane druhý facelift za 8 let. Uniklé fotografie ukázaly novou příď i interiér, starému designu je konec
  • Dvě lžíce do kbelíku vody a česnek přestane žloutnout za dva dny. Recept stojí pár korun a funguje i jako ochrana proti škůdcům
  • „Vítáte ruské krvavé peníze a ruské grázly.“ Britský exministr obrany veřejně ponížil Izrael kvůli Ukrajině
  • VAR vyloučil Embola ve čtvrtfinále MS a zlomil Švýcarsko. Analýza ukázala, že rozhodčí pravidla použil chybně
  • Klimatizaci „připravenou k montáži“ si sám nenainstalujete. Prodejci vám zatajují, co všechno musí udělat certifikovaný technik
  • Kdo v 90. letech snil o Subaru Impreze, může ji v bazaru pořídit od zhruba 200 000 Kč. Problémem je ale drahý servis
  • Toyota drží na Ukrajině 15 % trhu a válcuje konkurenci. Dacia Duster jí ale přebrala korunu nejprodávanějšího SUV
  • Slunce, seno, jahody je zkažený film, řekl Troška o vlastní komedii. Deset minut scén musel vystřihnout kvůli družstevníkům
  • Golfová kráska Teresiová ohromila fanoušky v plavkách na útesech
  • Jotkovu rodinu dál zasypávají nenávistné zprávy. Spor s Engizekem neskončil

Tiscali.cz


  • Inflace
  • Ukrajina
  • Válka na Ukrajině
  • Migrační politika
  • ME ve fotbale 2024
  • Ruský prezident
  • Ceny energií
  • Evropská unie
  • Penzijní reforma
  • Vynález

Games.cz


  • Recenze
  • Assassin's Creed
  • Starfield
  • GTA
  • Diablo IV
  • Forza
  • Fortnite
  • Call of Duty
  • The Elder Scrolls
  • Kingdome Come: Deliverence

Fights.cz


  • UFC
  • Oktagon
  • Clash of The Stars
  • PFL
  • KSW
  • I am Figter
  • Sumó
  • Karlos Vémola
  • Jiří Procházka
  • Conor McGregor

Osobnosti.cz


  • Andrej Babiš
  • Petr Pavel
  • Hana Zagorová
  • Kazma Kazmitch
  • Kim Kardashian
  • Karlos Vémola
  • Marek Ztracený
  • Taylor Swift
  • Emma Smetana
  • Timothée Chalamet

Zestolu.cz


  • Carcassonne
  • Bang
  • Osadníci z Katanu
  • Monopoly
  • Dobble
  • Dixit
  • Krycí jména
  • Na křídlech
  • Karak
  • Jízdenky, prosím!

Tiscali.cz | Zprávy | Sport | Ženy | Cestování | Games.cz | Profigamers.cz | ZeStolu.cz | Osobnosti.cz | Karaoketexty.cz | Úschovna.cz | Nedd.cz | Moulík.cz | Fights.cz | Dokina.cz | CZhity.cz | Našepeníze.cz | Srovnám.cz | StartupInsider.cz


Partneři: Heroine

Něco jste nenašli?

Stačí se jen zaregistrovat a můžete tuto databázi


Nejnavštěvovanější osobnosti


Top filmy


  • V tom domě straší!
  • Snowboarďáci
  • Erótica: Luz de Luna
  • Vyprávěj
  • Transformers Jedna

Top herci


  • Johnny Sins
  • Alice Jandová
  • Juraj Kukura
  • Samaire Armstrong
  • Václav Neckář

Top zpěváci


  • Miley Cyrus
  • Maria Baimler
  • Hana Zagorová
  • Shakira
  • Karel Plíhal

Top skupiny


  • Fantom
  • Elán
  • Tři sestry
  • Sluneční orchestr
  • Olympic

Top modelé


  • Kim Kardashian
  • Jana Marečková
  • Andrea Verešová
  • Angel Wicky
  • Dominika Mesarošová

Top sportovci


  • Tomáš Enge
  • Lionel Messi
  • Cristiano Ronaldo
  • Hanka Kynychová
  • Aleš Lamka

Top spisovatelé


  • Jan Werich
  • Eduard Petiška
  • Josef Veromír Pleva
  • Tomáš Lukavec
  • Karel Čapek

Top panovníci


  • Boleslav Chrabrý
  • Karel IV.
  • Václav Klaus
  • Přemysl Otakar II.
  • Kate Middleton

Osobnosti.cz Největší český web s databází osobností, herců, hereček, zpěváků, zpěvaček, modelek, filmů, hudebních skupin a sportovců. Kromě toho zde najdete i spisovatele, panovníky a finančníky. Vedle užitečných informací web obsahuje i fotografie, diskografie, filmografie a vztahy známých osobností.

Reklama | Cookies | Osobní údaje

© 2026 Osobnosti.cz | TISCALI MEDIA, a.s. | Člen skupiny DIGNITY, s.r.o.

Pro danou akci je nutné přihlášení

přihlásit se